Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

راه و رسم و مرام شهدا هیچ وقت از بین رفتنی نیست

۲۲ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


حجت الاسلام و المسلمین نکونام در سالگرد شهدای شهر بن، پیشرفت های کشور را نتیجه ایثار شهدا عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در سالگرد شهدای شهر بن، پیشرفت های کشور را نتیجه ایثار شهدا عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام گفت: جانفشانی و ایثار و از خود گذشتگی شهدا باعث شد که کشور در زمینه های بسیار زیادی پیشرفت کرده و جزء قدرتهای دنیا به حساب بیاید.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: راه و رسم و مرام شهدا هیچ وقت از بین رفتنی و گم شدنی نیست؛ زیرا خداوند متعال در قرآن وعده داده که شهدا همیشه زنده خواهند ماند و هر کس که دین خدا را یاری کند خدا نیز او را یاری نموده و همیشه پشتیبان و حامی او خواهد بود.

امام جمعه شهرکرد افزود: اکثر مشکلات امروز کشور به خاطر بی تدبیری داخلی و عدم هماهنگی و برنامه ریزی درست در اجرای اقتصاد مقاومتی است، وگرنه تحریم ها اثر چندانی بر اقتصاد ما ندارند.

وی تصریح کرد: همانگونه که شهدا و ایثارگران و رزمندگان جان برکف با مدیریت جهادی توانستند دو ابرقدرت شرق و غرب را در جنگ تحمیلی شکست دهند، امروز نیز می توانیم با اقدام انقلابی و مدیریت جهادی مشکلات اقتصادی را حل کنیم و از این جنگ تمام عیار دشمن نیز سربلند بیرون بیاییم.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام ادامه داد: امروز برای عبور از گردنه های سخت و حل مشکلات اقتصادی و برای پیشرفت در زمینه اقتصاد مانند مباحث نظامی، هسته ای، علمی و پزشکی نیاز داریم که شبانه روز کار کنیم و همدل و یکصدا و با وحدت و وفاق ملی دشمنان این نظام مقدس را ناامید نماییم.

گفتنی است: شهر بن ۱۳۵شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام


لینک کوتاه مطلب

http://tarhmazhabi.ir/?p=673

برچسب ها

مطالب مشابه