ترکیب اصلی اسپانیا – ایتالیا + تاثیر نظر دانش آموزان در انتخاب لباس مدارس – طرح مذهبی

ورزش سه: در مرحله انتخابی جام جهانی از ساعت 23:15 اسپانیا در مادرید میزبان ایتالیا خواهد بود.

 اسپانیا با تفاصل گل صدرنشین گروه است و ایتالیا برای صعود مستقیم به برد نیاز دارد

اسپانیا: دخیا، راموس، پیکه، کارواخال، آلبا، اینیستا، بوسکتس، کوکه، آسنسیو، سیلوا، ایسکو

ایتالیا: بوفون، دارمیان، بارزالی، بونوچی، اسپینازولا، کاندروا، ده روسی، اینسینیه، وراتی، تور ارزان ارمنستان بلوتی، ایموبیله

ورزش سه: در مرحله انتخابی جام جهانی از ساعت 23:15 اسپانیا در مادرید میزبان ایتالیا خواهد بود.

 اسپانیا با تفاصل گل صدرنشین گروه است و ایتالیا برای صعود مستقیم به برد نیاز دارد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: قرار است در دومین نمایشگاه لباس مدارس، طرح خامی از لباس‌های دخترانه و پسرانه به‌شکل کاغذی یا آنلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد تا بتوانند تور ارزان سیشل با رنگ‌آمیزی آن‌ها، ایده‌های خود را ارائه کنند
خبرگزاری ایسنا: قرار است در دومین نمایشگاه لباس مدارس، طرح خامی از لباس‌های دخترانه و پسرانه به‌شکل کاغذی یا آنلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد تا بتوانند با رنگ‌آمیزی آن‌ها، ایده‌های خود را ارائه کنند.
به پیشنهاد اعضای شورای سیاستگذاری مقرر شد، این امکان به کودکان و نوجوانان مراجعه‌کننده به نمایشگاه لباس مدارس داده تور ارزان پاتایا شود تا مثلا نسبت به موضوع رنگ لباس و سِت کردن آن‌ها با هم، نظرات‌شان مطرح و احصا شود.

مشورت اعضای این شورا درباره تعیین زمان و مکان برپایی نمایشگاه، تأکید بر لزوم بهینه‌سازی مواد و پارچه مصرفی لباس مدارس و اضافه شدن بخش مسابقه طراحی و دوخت و مسابقه دانش‌آموزی و هنرآموزی نیز به‌شکل مجزا به فراخوان این دوره از نمایشگاه از مهم‌ترین موارد مطرح‌شده در این جلسه بود.

به نقل از روابط تور زمینی شیراز عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، از جمله مباحث مطرح‌شده در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس، تأکید بر لزوم اهمیت به نظرات کودکان و نوجوانان محصل در زمینه انتخاب نوع پارچه و رنگی است که دوست دارند در لباس فرم تحصیل‌شان از آن استفاده کنند.

دومین جلسه از سلسله جلسات شورای سیاست‌گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس با حضور حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و تور گوانجو لباس کشور -، شهلا خجسته – دبیر ستاد عفاف و حجاب وزارت آموزش و پرورش – و جمعی دیگر از نمایندگان کارگروه و آموزش و پرورش برگزار شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *