نامگذاری یک پایانه و ۴ بوستان به نام خبرنگاران + پیش بینی دمای بالای ۵۰ درجه از برای خوزستان – طرح مذهبی

خبرگزاری میزان: عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای چهارم شهر تهران توجه ویژه ای به خبرنگاران داشت و بر این اساس نیز یک پایانه و ۴ بوستان را به نام خبرنگاران نامگذاری کرد
 مجتبی شاکری در سیصد و شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: خبرنگاران بالاتر از وزرا، نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و بسیاری از موقعیت های دیگر هستند.

وی افزود: خبرنگاران می توانند منجر به تصمیم گیری هایی شوند که سبب بهبود وضعیت جامعه شود.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به صفت های در نظر گرفته شده برای خبرنگاران تصریح کرد: روحیه انقلابی و شجاعت داشتن در بیان مطلب، پاکدستی و بی نیازی، دسترسی به اسناد و جامعیت از جمله صفت های مناسب برای یک خبرنگار است.

شاکری با اشاره به اهمیت خبرنگاران به قشر خبرنگار اظهارکرد: شورای چهارم توجه ویژه ای به قشر خبرنگار داشته و بر همین اساس نیز یک پایانه، ۴ بوستان، یک میدان، یک بلوار و یک فرهنگسرا به نام خبرنگاران نامگذاری شده است.

خبرگزاری میزان: عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای چهارم شهر تهران توجه ویژه ای به خبرنگاران داشت و بر این اساس نیز یک پایانه و ۴ بوستان را به نام خبرنگاران نامگذاری کرد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه روند افزایش دما و رطوبت نسبی در نوار ساحلی استان خبرداد.

کوروش بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار، اظهارکرد: مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهند با استمرار جریانات گرم و رطوبت نسبی شاهد ادامه پدیده شرجی تا آخر هفته جاری در استان خوزستان هستیم
کوروش بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار، اظهارکرد: مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهند با استمرار جریانات گرم و رطوبت نسبی شاهد ادامه پدیده شرجی تا آخر هفته جاری در استان خوزستان هستیم.

بهادری با اشاره به وقوع پدیده شرجی گفت: میزان رطوبت نسبی امروز صبح در ماهشهر و شادگان ۸۴ درصد، آبادان ۷۸ درصد، هندیجان ۷۴درصد، اهواز ۷۳ درصد و امیدیه ۶۵ درصد بوده است.

وی با بیان این‌که روز گذشته دما در شهرهای رامهرمز، اهواز، آبادان، بهبهان، شوشتر و شادگان به ۵۰ درجه سانتی‌گراد رسید، افزود: طی امروز و فردا انتظار کاهش یک درجه‌ای دمای هوا را خواهیم داشت ولی پیش‌بینی می‌شود از روز یکشنبه هفته آینده دمای هوا در بیشتر شهرهای خوزستان به بالای ۵۰ درجه برسد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه روند افزایش دما و رطوبت نسبی در نوار ساحلی استان خبرداد.
مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته امیدیه و آغاجاری با ۵۱ درجه سانتی‌گراد و دهدز با ۲۷ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین ۳۰ تا ۵۰ درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *