فوتبال درون تیمی قرمزها پیش از مصاف با نفت + غرق شدن ۳۳ نفر در خزر، از آغاز طرح‌های دریا – طرح مذهبی

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازیکنان پرسپولیس ظهر امروز (چهارشنبه) در هتل محل اردوی خود حضور یافتند و پس از صرف ناهار و استراحت راهی ورزشگاه شهید کاظمی شدند

* ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه بخش بعدی تمرین بود که بازیکنان با آمادگی کامل آن را به اجرا گذاشتند.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو به گرم کردن پرداختند و فوتبال درون تیمی مرحله بعدی تمرین بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازیکنان پرسپولیس ظهر امروز (چهارشنبه) در هتل محل اردوی خود حضور یافتند و پس از صرف ناهار و استراحت راهی ورزشگاه شهید کاظمی شدند.

 دیدار تیم‌های نفت تهران و پرسپولیس در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود.

* تمرین پس از صحبت‌های برانکو و تشریح برنامه آماده‌سازی، اردو و دیدار مقابل نفت تهران آغاز شد.

* مرور کارهای تاکتیکی پایان بخش تمرین امروز بود که انجام شد.

——————-

خبرگزاری فارس: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی استان مازندران با بیان اینکه از آغاز طرح‌های دریا در استان تاکنون ۳۳ نفر غرق شدند که از این تعداد ۱۲ نفر مازندرانی بودند، گفت: افراد از شنا در مناطق ممنوعه، دنج و حادثه‌خیز پرهیز کنند
وی با اشاره به اینکه افراد از شنا در مناطق ممنوعه، دنج و حادثه‌خیز پرهیز کنند، افزود: در صورت غرق شدن فردی از خانواده افراد به‌صورت فردی اقدام به نجاتش نکنند؛ چراکه موجب غرق شدن دسته جمعی افراد می‌شود، به‌عنوان نمونه خانواده ۷ نفره در دریای بابلسر به همین دلیل در حال غرق شدن بودن که با تلاش ناجیان غریق نجات یافتند.

کریمیان با بیان اینکه شنا در شب ممنوع بوده، چرا که نیروهای امدادی در دریا حضور ندارند، اضافه کرد: موضوعی دیگر افراد دریا را برای آموزش شنا انتخاب نکنند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران تصریح کرد: همچنین افراد از استفاده تیوپ، قایق بادی و حلقه هنگام شنا پرهیز کنند؛ چرا که استفاده از این ابزار موجب واژگونی و غرق شدن افراد می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین طی این مدت ۲هزار و ۴۶۰ نفر از غرق شدن نجات یافتند که از این تعداد ۱۱۷ نفر به بیمارستان انتقال یافته و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

خبرگزاری فارس: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی استان مازندران با بیان اینکه از آغاز طرح‌های دریا در استان تاکنون ۳۳ نفر غرق شدند که از این تعداد ۱۲ نفر مازندرانی بودند، گفت: افراد از شنا در مناطق ممنوعه، دنج و حادثه‌خیز پرهیز کنند.

نقی کریمیان اظهار کرد: از آغاز طرح‌های دریا در مازندران تاکنون ۳۳ نفر در دریای مازندران غرق شدند که از این تعداد ۱۲ نفر مازندرانی بودند.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *