زمان برگزاری مراسم تحلیف شورای شهر پنجم + بونوچی: با میلان قهرمانی اروپا را می خواهم – طرح مذهبی

خبرگزاری ایسنا: عضو منتخب شورای شهر پنجم تهران از برگزاری مراسم تحلیف این شورا در روز چهارشنبه اول شهریورماه خبر داد
مجید فراهانی درخصوص جلسه امروز صبح اعضای شورای شهر پنجم با بیان اینکه این جلسه با حضور نجفی شهردار منتخب برگزار شد، گفت: در این جلسه در مورد نحوه تعامل شورا و شهرداری و همچنین مهم‌ترین چالش‌های پیش روی شهرداری تهران صحبت شد.

عضو منتخب شورای شهر پنجم با بیان اینکه «در این جلسه در مورد جلسه تحلیف شورای پنجم که در روز چهارشنبه یکم شهریورماه برگزار می‌شود نیز به بحث و تبادل نظر پرداختیم»، در مورد رییس شورای شهر پنجم نیز گفت: انتخاب هیات رییسه شورای شهر پنجم روز افتتاحیه صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در این جلسه از تمهیداتی برای کارهای فوری سه ماه آینده در حوزه‌های برنامه و بودجه، شهرسازی، محیط زیست و اجتماعی سخن گفته شد، گفت: در مورد تعاملات آتی شورا و شهرداری نیز بحث و بررسی‌هایی انجام شد.

خبرگزاری ایسنا: عضو منتخب شورای شهر پنجم تهران از برگزاری مراسم تحلیف این شورا در روز چهارشنبه اول شهریورماه خبر داد.
——————-

ایسنا: به نقل از گاتزتادلواسپورت، لئوناردو بونوچی در حالی که در یوونتوس شرایط بسیار خوبی داشت تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند
ایسنا: به نقل از گاتزتادلواسپورت، لئوناردو بونوچی در حالی که در یوونتوس شرایط بسیار خوبی داشت تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند. عجیب‌تر درباره این بازیکن باتجربه این بود که او با وجود آنکه از چند تیم سرشناس پیشنهادهای خوبی داشت اما میلان را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد تا بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو ببندد.

او درباره این سوال که چرا میلان را  انتخاب کرد، پاسخ داد: بسیاری براین باور هستند که من به خاطر پول راهی میلان شدم اما این اصلا درست نیست. من چیزهای دیگری در سر دارم. اگر به خاطر پول یوونتوس را ترک کردم باید میلان را انتخاب نمی کردم چرا که چند تیم دیگر پیشنهادهای بسیار خوبی به من دادند.

بونوچی ادامه داد: من خودم را مدیون یوونتوس می دانم چرا که در این تیم توانستیم به یکی از بهترین مدافعان جهان تبدیل شوم. به هر حال همه چیز دست به دست هم داد تا از این تیم جدا شوم. باشگاه و آلگری تصمیماتی گرفتند که باعث شد تا من از یوونتوس جدا شوم.
این مدافع باتجربه ادامه داد: به میلان آمده‌ام چون می‌خواهم با پیراهن این تیم افتخارات زیادی به دست آوردم. در طول ۴ سال قهرمانی در سری A  و لیگ قهرمانان اروپا را می‌خواهم و باید برای رسیدن به چنین چیزی نهایت تلاش خود را به کار گیرم.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *