ربیعی در کمیسیون بهداشت برنامه‌هایش را تشریح کرد + تیراندازی مرگبار به عضو منتخب شورای یک روستا – طرح مذهبی

خبرگزاری ایسنا: نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه این کمیسیون برای ارائه برنامه‌هایش خبر داد
وی در پایان گفت که در این جلسه احمد حمزه و همایون هاشمی به عنوان اعضای کمیسیون بهداشت در کمیته نظارت بر حوزه سلامت و ایمنی غذا انتخاب شدند.

محمدحسین  قربانی در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان گفت:‌در این جلسه ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی به ارائه برنامه هایش در دولت دوازدهم پرداخت که از جمله برنامه های اعلام شده تلاش برای فقر زدایی، ایجاد اشتغال روستایی، اورژانس اجتماعی، توسعه تعاونی ها و تحت پوشش قرار دادن نیازمندان در حوزه بهزیستی است.

قربانی گفت که در جلسه کمیسیون بهداشت طرح تعیین نحوه جذب کارگزاران بیمه کشاورزی و طرح تمدید قانون مالکیت علمی به تصویب رسید.

به گفته دهقانی نمایندگان در این جلسه از وزیر پیشنهادی کار خواستار ارائه برنامه‌هایش برای عبور از بحران صندوق های بازنشستگی چگونگی همراهی با اجرای طرح تحول سلامت، توجه به مراکز نگهداری معلولان و فقرزدایی در مناطق مختلف  کشور شدند.

خبرگزاری ایسنا: نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه این کمیسیون برای ارائه برنامه‌هایش خبر داد.
وی همچنین به حضور نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی اشاره و اظهار کرد: آقای نوربخش نیز عملکرد سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم را تشریح کرد و بر لزوم پایداری منابع و مصارف جهت تامین منابع صندوق های بیمه ای تاکید کرد.

——————-
خبرگزاری ایرنا: بخشدار مرکزی چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: نصیر بلف هوت یکی از اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی روستای کمب چابهار و یک نفر همراهش با ضرب گلوله افراد ناشناس روز یکشنبه در شهر چابهار کشته شدند
وی افزود: در این حادثه هولناک و غم انگیز ۲ نفر کشته شدند. روستای کمب در پنج کیلومتری شهر چابهار و بیش از ۲۳ هزار نفر جمعیت دارد.

خبرگزاری ایرنا: بخشدار مرکزی چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: نصیر بلف هوت یکی از اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی روستای کمب چابهار و یک نفر همراهش با ضرب گلوله افراد ناشناس روز یکشنبه در شهر چابهار کشته شدند.
وی این حادثه را به شورای اسلامی روستای کمب تسلیت گفت و افزود: نصیر بلف هوت فردی معتدل، دلسوز و حامی توسعه و آبادانی منطقه حاشیه نشین ومحروم کمب بوده است و برنامه های خوبی برای دوره جدید شوراها در این روستا داشته است.

عبدالطیف شیخ زاده اظهار داشت: این حادثه در خیابان قدس نزدیک بیمارستان امام علی (ع) رخ داد که افراد ناشناس با استفاده سلاح گرم خودروی ۴۰۵ عضو منتخب شورای اسلامی روستای کمب را هدف قرار دادند.

شیخ زاده گفت: ضاربان پس از انجام قتل از صحنه متواری شده اند، علت حادثه در دست بررسی است.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *