درخواست ارائه گزارش حادثه داراب طی ۳ روز آینده – طرح مذهبی

خبرگزاری ایسنا: در پی وقوع سانحه خودروی حامل دانش آموزان دختر اردوی فرزانگان استان هرمزگان که منجربه درگذشت و مصدومیت تعدادی از این عزیزان شد، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای، ضمن اعلام همدردی با خانواده‌های درگذشتگان این حادثه خواستار پیگیری سریع علل موضوع و رسیدگی به وضعیت مصدومان شد
باعرض تسلیت و تأثر به مناسبت ضایعه درگذشت و مصدومیت جمعی از فرزندان تور یزد ارزان عزیز ایران عزیز اسلامی، دانش آموزان نمونه و تلاشگر خطه هرمزگان که موجب تالم و اندوه بسیار گردید، ضمن آرزوی صبر برای خانواده های درگذشتگان، برای مجروحان و مصدومان این حادثه، از درگاه خداوند رحمان، بهبودی و شفای عاجل مسئلت می دارد.

متن پیام محمدمهدی زاهدی بدین شرح است:

انالله و  اناالیه راجعون

لازم است حداکثر ظرف سه روز گزارش کامل موارد فوق، شامل علل سانحه و اقدامات تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ صورت گرفته به این کمیسیون ارائه گردد.

مجددا این ضایعه اندوهبار را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزی کشور تسلیت عرض می نمایم. آرامش و علو درجات را برای آن گلهای پاک بوستان فرزانگی مسئلت می دارد.»

۲_ از وزارت آموزش و پرورش و پلیس انتطار بررسی علت بروز سانحه و نیز دلایل افزایش ابعاد و تلفات ناشی از آن را دارد.

۱_ از وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انتظار رسیدگی فوری تور ارزان سامویی به وضعیت درمانی و مداوای مجروحان به ویژه مصدومان دچار نقص عضو، قطع عضو، یا قطع نخاع دارد.

خبرگزاری ایسنا: در پی وقوع سانحه خودروی حامل دانش آموزان دختر اردوی فرزانگان استان هرمزگان که منجربه درگذشت و مصدومیت تعدادی از این عزیزان شد، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای، ضمن اعلام همدردی با خانواده‌های درگذشتگان این حادثه خواستار پیگیری سریع علل موضوع و رسیدگی تور کیش لحظه آخری به وضعیت مصدومان شد.
بی تردید وقوع این حادثه و حوادثی از این نوع، منحر به تالمات جبران ناپذیر و آثار و ضایعات جدی برای یکایک مردم شریف جامعه می گردد و نیازمند تمهیداتی است که این کمیسیون به نمایندگی از ملت شریف، خواستار اجرای کامل آن می باشد:

«بسمه تعالی

۳_ از مسئولان وزارت آموزش و پرورش انتظار حضور و دلجویی از بازماندگان و خانواده های داغدار درگذشتگان و نیز مجروحان حادثه تور ارزان گرجستان و خانواده های آنان را دارد.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *