حرکت دانش آموزان در ۱۱ شب، بی تدبیری بود – طرح مذهبی

خبرگزاری ایسنا: جاسم جادری عصر امروز در مراسم تشییع پیکرهای دانش آموزان هرمزگانی جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس، افزود: این دانش آموزان همچون گل‌های پرپر شده درحالی‌که آغاز دوره جوانی را سپری می‌کردند براثر حادثه دردناکی جان خویش را از دست دادند
وی بابیان اینکه سازمان حمل‌ونقل و آموزش‌وپرورش در این خصوص مسئول هستند و باید بررسی کنیم که چگونه این حادثه اتفاق افتاد، افزود: تور ویتنام نوروز ۹۷ همه مسئولان موظف به همکاری با این کمیته هستند و نتایج را به اطلاع مردم استان خواهیم رساند.

جادری با اشاره به تماس و ابراز همدردی وزیر راه و شهرسازی، خاطرنشان کرد: نکاتی باید موردتوجه قرار گیرد که این دانش آموزان و همه مردم در نزد ما مسئولان امانت هستند و مسئولیت را باید به‌عنوان یک امانت تلقی کنیم همان‌گونه حضرت علی(ع) در فرمان خویش به مالک اشتر فرمود ما مسئولان باید دقت کنیم که در تور ارزان دبی پیشگاه خدا و مردم مسئول هستیم.

جادری با اشاره به اینکه از خداوند می‌خواهیم به مردم و پدر و مادر این گل‌های پرپر شده صبر و اجر عنایت فرماید، تصریح کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید به کسانی که مصیبتی به آن‌ها وارد می‌شود بشارت دهید که صبر کنند و بگویند که بازگشت همه به‌سوی خداست.

وی بابیان اینکه بنده پس از شنیدن وقوع این حادثه دردناک و تأثربرانگیز به همراه معاون عمرانی و مدیرکل بحران تور اردبیل زمینی استانداری، ریاست دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل آموزش‌وپرورش برای بررسی موضوع و رسیدگی به خانواده‌ها عازم شهرستان داراب شدیم، اضافه کرد: استاندار و مسئولان استان فارس تمامی تمهیدات لازم را برای رسیدگی به این عزیزان انجام داده بودند.

جادری ادامه داد: حرکت دادن دانش آموزان در ساعت ۱۱ شب عین بی‌تدبیری بود و بنده دستور دادم کمیته‌ای بنا بر دستور ریاست‌جمهور برای رسیدگی به این حادثه تور تبریز لحظه آخری با مسئولیت معاون سیاسی و امنیتی استانداری تشکیل تا دلایل حادثه بررسی شود.

وی اظهار کرد:به نیابت از رئیس‌جمهور، هیئت دولت و وزیر کشور، پیام تسلیت رئیس‌جمهور و رئیس مجلس را خدمت مردم هرمزگان و خانواده‌های داغدار ابلاغ می‌کنم.

وی در پایان گفت: حضور امروز مردم در مراسم تشییع نشانه علاقه و نوع‌دوستی با خانواده‌های داغدار است و از مردم سپاسگزاری می‌کنم.

استاندار هرمزگان تور مشهد لحظه آخری اظهار کرد: بار دیگر به‌تمامی خانواده‌های بازماندگان و داغداران تسلیت می‌گویم و آرزو می‌کنم خداوند به آن‌ها صبر دهد و روح این عزیزان را با ائمه اطهار محشور کند.

خبرگزاری ایسنا: جاسم جادری عصر امروز در مراسم تشییع پیکرهای دانش آموزان هرمزگانی جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس، افزود: این دانش آموزان همچون گل‌های پرپر شده درحالی‌که آغاز دوره جوانی را سپری می‌کردند براثر حادثه قیمت تور مالدیو دردناکی جان خویش را از دست دادند.
استاندار هرمزگان اضافه کرد: هرکدام از ما روزی جان خویش را از دست می‌دهد اما از دست رفتن عزیزان در اثر یک حادثه و غفلت، موجبات دردمندی و تألم خاطر را فراهم می‌کند و خداوند از ما خواسته است در این‌گونه موارد صبر پیشه کنیم تا برکات و رحمت الهی بر ما نازل شود.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *