تشدید برخورد با خودروهای دودزا + وضعیت مصدومان واژگونی اتوبوس دانش آموزان – طرح مذهبی

خبرگزاری مهر: طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی در تهران و برخورد با خودروها و موتورسیکلت های فاقد پلاک آغاز شد
بر اساس این گزارش همچنین خودروها و موتورسیکلت های فاقد پلاک از سوی پلیس توقیف می شوند.

خبرگزاری مهر: طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی در تهران و برخورد با خودروها و موتورسیکلت های فاقد پلاک آغاز شد.

با نزدیک شدن به آغاز آموزش تعمیرات موبایل رایگان سال تحصیلی جدید و در راستای برقرای الگوی نظم و انضباط اجتماعی و ترافیکی با دستور مستقیم سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ طرح های ویژه ترافیکی در پایتخت کلید خورد.
بر اساس این طرح ماموران پلیس راهور با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد می کنند.

در این طرح خودروهای دودزا و دارای نقص فنی پلاک اعزام به تعمیرگاه دریافت کرده و پس از رفع نقص بار دیگر پلاک خود را دریافت می تور مشهد هوایی کنند. با فرار رسیدن سال تحصیلی و افزایش بار ترافیکی در معابر اصلی ترین ماموریت پلیس تسهیل در تردد خودروها و جلوگیری از گره های ترافیکی است.از انجایی که نقص فنی خودرو ها باعث کندی تردد و توقف خودرو میشود ماموران پلیس راهور نسبت به بررسی برگ معاینه فنی خودروها و همچنین جلوگیری از تردد خودروهای دودزا در کلیه معابر پایتخت اقدام می کنند.

——————-
خبرگزاری ایلنا: حسین داوودی با بیان تور اهواز لحظه آخری اینکه  پیگیر وضعیت درمانی مصدومین حادثه ناگوار واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی هستیم گفت: از تعداد سه بیمار بستری در “آی سی یو” بیمارستان داراب، یک بیمار دیگر به دلیل شدت آسیبها به فک و صورت، به منظور انجام درمان های فوق تخصصی و جراحی اعصاب و جراحی فک و صورت به شیراز اعزام شد
او ادامه داد: دو نفر از مصدومین در حال دریافت مراقبتهای ویژه هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تور قشم زمینی با بیان اینکه از ۲۵ مصدومی که در بخش جراحی عمومی بستری بودند ۱۱ بیمار تا ظهر امروز ترخیص شدند گفت:  ۶ مصدوم جهت انجام عمل جراحی ارتوپدی آماده میشوند و ۸ مصدوم دیگر از سرویس جراحی عمومی ترخیص شده اند ولی همچنان از نظر بررسی های دیگر تحت نظر هستند.

خبرگزاری ایلنا: حسین داوودی با بیان اینکه  پیگیر وضعیت درمانی مصدومین حادثه ناگوار واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی هستیم گفت: از تعداد تور ارزان اروپا سه بیمار بستری در “آی سی یو” بیمارستان داراب، یک بیمار دیگر به دلیل شدت آسیبها به فک و صورت، به منظور انجام درمان های فوق تخصصی و جراحی اعصاب و جراحی فک و صورت به شیراز اعزام شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *