تسلیت ناجا به خانواده های مرزبانان چالدران + فرناندینیو آماده تمدید قرارداد با منچسترسیتی – طرح مذهبی

خبرگزاری فارس: سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به شهادت ۸ تن از مرزبانان غیور و جان بر کف کشورمان در تعاقب اقدام ناجوانمردانه اشرار تروریست در منطقه چالدران آذربایجان غربی ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های این عزیزان، اظهار داشت: این مرزبانان طی درگیری با تروریست‌های مزدور در عصر روز گذشته، جان خود را در دفاع از حریم میهن عزیزمان ایران فدا نمودند
خبرگزاری فارس: سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به شهادت ۸ تن از مرزبانان غیور و جان بر کف کشورمان در تعاقب اقدام ناجوانمردانه اشرار تروریست در منطقه چالدران آذربایجان غربی ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های این عزیزان، اظهار داشت: این مرزبانان طی درگیری با تروریست‌های مزدور در عصر روز گذشته، جان خود را در دفاع از حریم میهن عزیزمان ایران فدا نمودند.
سخنگوی ناجا با اشاره به برقراری امنیت کامل در هنگامه بزرگترین پیاده‌روی دنیا در آستانه اربعین حسینی گفت: به فضل و کرم الهی و هوشیاری مأمورین و مرزبانان ناجا و همکاری دیگر دستگاه‌های مسئول هیچ‌گونه مشکل امنیتی در منطقه وجود نداشته و امروز امنیت در بالاترین ضریب خود قرار دارد.

سردار منتظرالمهدی تصریح کرد: ساعاتی پس از وقوع این حادثه، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی به همراه تیمی در منطقه حاضر و پیگیر موضوع هستند و همچنان پاکسازی در منطقه ادامه دارد.

——————-
خبرگزاری فارس: فرناندینیو در پایان فصل جاری قراردادش با تیم دوم شهر منچستر به اتمام می‌رسد. از این رو هم اکنون سرگرم مذاکره با باشگاه برای همکاری جدید ۱۲ ماه دیگری است
در گزارش این روزنامه عنوان شده بازیکن ۳۲ ساله بعد از سفری به برزیل، آمادگی امضای تفاهم‌نامه کاری جدیدش را دارد.

وی از سال ۲۰۱۳ در خدمت من‌سیتی است.در این مدت در ۱۴۱ بازی، ۱۴ گل زده است.

براساس اعلام روزنامه دیلی‌میرر، وی و باشگاهش به توافقات اولیه برای این منظور رسیده‌اند.

خبرگزاری فارس: فرناندینیو در پایان فصل جاری قراردادش با تیم دوم شهر منچستر به اتمام می‌رسد. از این رو هم اکنون سرگرم مذاکره با باشگاه برای همکاری جدید ۱۲ ماه دیگری است.


اخبار مرتبط

 • موزه لوور در تهران – طرح مذهبی
 • کشته شدن ۲ نفر در تیراندازی در ایالت آرکانزاس + باران و برف، ۱۵ استان را در برمی‌گیرد – طرح مذهبی
 • کیفیت هوای ۵ مرکز استان ناسالم شد – طرح مذهبی
 • برخورد قانونی پلیس با کشف حجاب – طرح مذهبی
 • هزینه هزار میلیاردی برای انتقال آب از خزر – طرح مذهبی
 • هوای تهران سالم است، نفس بکشید! – طرح مذهبی
 • مدیران سامسونگ امروز به دادستانی می‌روند – طرح مذهبی
 • ادامه بارش باران و برف تا چهارشنبه – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *