براوو: تیم پرنوسانی داریم + دستگیری تعدادی از اشرار در مرزهای شرقی – طرح مذهبی

ایسنا: به نقل از رویترز، تیم  ملی فوتبال شیلی در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد ناامید کننده ای از خود نشان داده است

او ادامه داد: انتخابی جام جهانی در قاره آمریکا جنوبی سخت از هر جای دیگر است با این حال باید بگویم که از عملکرد خود راضی نیستیم. دو بازی باقیمانده بهترین فرصت است تا توانایی خود را ثابت کنیم. باید در این دو دیدار به پیروزی برسیم تا شانس صعود داشته باشیم.

تیم تور شیراز ارزان ملی  فوتبال شیلی با ۲۳ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی جای دارد و با تیم پنجم که آرژانتین است تنها یک امتیاز اختلاف دارد.
ایسنا: به نقل از رویترز، تیم  ملی فوتبال شیلی در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد ناامید کننده ای از خود نشان داده است.

آنها در دو بازی اخیر خود تن به شکست داده اند و در رده پنجم جدول رده بندی جای دارند.
براوو به انتقاد از عملکرد هم تیمی هایش پرداخت. کاپیتان شیلی تور لحظه آخری اردبیل گفت: ما تیم پر نوسانی هستیم و نمی توانیم در همه بازیها در یک سطح ظاهر شویم. اصلا انتظار نداشتم که در دو بازی پیاپی تن به شکست دهیم و حتی یک امتیاز هم به دست نیاوریم. این سناریویی نبود که منتظرش بودم.

——————-
خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس مرزبانی نیروی انتظامی از دستگیری سه نفر از اشرار، تروریست ها و جانیان در طی پنج ماه گذشته خبر داد که در سال های ۹۲ و ۹۳ در مرزهای شرقی مرتکب جنایت شده بودند
سردار تور اردبیل رضایی افزود: این افراد در آن سوی مرز ایران، سکنی داشتند که با رایزنی وزارت امور خارجه این مساله را دنبال می کنیم.

به گفته وی، ایران دارای هشت هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز بوده که با ۱۵ کشور همسایه است و ارتباط خوبی با کشورهای همسایه خود دارد.:

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: هم اکنون سه نفر از آن ها دستگیر شده اند که جز اشرار و جانیان فراری بودند.

سردار رضایی گفت: تور گوانجو نوروز ۹۷ اخیرا تعدادی از اشرار یا گروه های تروریستی که از آن سوی مرزها آمده بودند و در سال ۹۲ و ۹۳ مرتکب جنایاتی شده اند را در مرز مشترک ایران و پاکستان دستگیر کردیم.

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس مرزبانی نیروی انتظامی از دستگیری سه نفر از اشرار، تروریست ها و جانیان در طی پنج ماه گذشته خبر داد که در سال های ۹۲ و ۹۳ در مرزهای شرقی مرتکب جنایت شده بودند.
سردار قاسم رضایی افزود: سه نفر از افراد دستگیر اپل سنتر شده ایرانی و پاکستانی بودند که طی پنج یا شش ماه گذشته موفق به دستگیری آنان شدیم.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت پاکستان به منطقه بلوچستان خود اشراف اطلاعاتی ندارد و این منطقه به مامن امن برخی گروه های تروریستی و اشرار تبدیل شده است.


اخبار مرتبط

 • تمدید قرارداد قرمزها با آپشن بخشش جرایم + «تگزاس» به زودی بر پرده سینماها می‌رود – طرح مذهبی
 • داعش، حمله به ارتش مصر در سینا را پذیرفت + این کهکشانی‌ها بعد از جام‌جهانی در ایران می‌مانند؟ – طرح مذهبی
 • رایزنی برای افزایش مستمری بازنشستگان – طرح مذهبی
 • خجسته: به سیف حمله نکردیم! – طرح مذهبی
 • عباس عبدی: نحوه کناره‎گیری نجفی اشتباه بود – طرح مذهبی
 • بیژن امکانیان به «پدر» پیوست – طرح مذهبی
 • خلبان، مقصر سانحه هوایی تهران – یاسوج است – طرح مذهبی
 • رنگ لباس تراکتورسازی و الاهلی عربستان + پلیس: اراذل و اوباش برای روز طبیعت توجیه شدند – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *