افزایش صد درصدی وام عتبات دانشجویی – طرح مذهبی

خبرگزاری فارس: ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویان در همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که ایثار جان به شرافت  این حرفه مقدس اعتباری بالاتر به سوگند قلم و کاغذ برجا گذاشتند

رییس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: طی تفاهم‌نامه انجام شده از این پس دانشجویان عزیز با ثبت نام در سایت ستاد عتبات دانشگاهیان و اخذ مجوز و معرفی‌نامه از این سایت با مراجعه به ادارات رفاه دانشجویی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی می‌توانند جهت دریافت وام اقدام کنند.

مشاور وزیر علوم افزود: در مرحله جدید پرداخت، مبلغ وام مذکور تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته به نحوی که به دانشجویان متاهل ۱۵ میلیون ریال و به دانشجویان مجرد ۱۰ میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

وی گفت: در سال ۹۴ جمعا مبلغ ۱٫۱ میلیارد ریال به تعداد ۲۳۰ نفر پرداخت شد. در سال ۹۵ مبلغ ۱۳٫۲ میلیارد ریال به تعداد ۱٫۸۹۶ نفر پرداخت گردید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰۰ درصد رشد داشته است.

یزدان مهر ادامه داد: تا سال ۹۳ مبلغ وام مذکور ۳ میلیون ریال بود که از طرف صندوق به متقاضیان پرداخت می‌شد.در سال ۹۳ مبلغ ۵٫۳ میلیارد ریال به تعداد ۱٫۳۱۸ نفر تعلق گرفت.
رییس صندوق رفاه دانشجویان تاکید کرد: با تصویب اعضاء محترم هیات امنای صندوق مبلغ وام مذکور در سال ۹۴ به ۷ میلیون ریال افزایش پیدا کرد.

وی افزود: طبق این تفاهم دانشجویان در قالب کاروان‌های دانشجویی و با مدیریت و نظارت ستاد عمره و عتبات اعزام می‌شوند که منجر به حفظ ایمنی و ارتقاء ارائه خدمات شایسته به دانشجویان می‌شود.

وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان به منظور تقویت روحیه معنوی دانشجویان در طی سال‌های اخیر با هدف تامین‌بخشی از هزینه سفر به عتبات عالیات به دانشجویان عزیز وام زیارت عتبات عالیات پرداخت می‌کند.

یزدان مهر اضافه کرد: از آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و طی تفاهم نامه‌های که با ستاد عتبات دانشجویان و دانشگاهیان منعقد گردید، به دنبال اعزام ایمن، هدفمند و توام با حفظ کرامت انسانی دانشجویان عزیز هستیم.

وی گفت: بازپرداخت وام مذکور ۹ ماه پس از پایان تحصیل و مانند سایر وام‌های صندوق رفاه بوده و فاقد هرگونه کارمزد است.

خبرگزاری فارس: ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویان در همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که ایثار جان به شرافت  این حرفه مقدس اعتباری بالاتر به سوگند قلم و کاغذ برجا گذاشتند. بنده نیز روز خبرنگار را به همه فعالان حوزه رسانه تبریک عرض می‌کنم.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *