اضافه خدمت مشمولان غایب سربازی بخشیده شد – طرح مذهبی

خبرگزاری تسنیم: سردار حسین اشتری در حاشیه همایش یک روزه مدیران و معاونین سازمان وظیفه عمومی اظهار داشت: در این همایش یک روزه آخرین برنامه‌ها و تدابیر ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح به اطلاع همکاران‌مان رسید و تاکید شد تا در راستای خدمت بهتر به سربازان وظیفه عمل کنیم
فرمانده ناجا با اعلام اخبار جدید در حوزه خدمات بهتر به سربازان و مشمولان خدمت وظیفه عمومی؛ یکی از برنامه‌های جدید تور تبریز زمینی سازمان وظیفه عمومی آن است که پس از هفته ناجا مشمولانی که درخواست خروج از کشور را دارند بدون نیاز به حضور در مراکز سازمان وظیفه عمومی می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه‌های اینترنتی ارائه کنند.

وی در پایان با اشاره به صدور بیش از ۱۰ میلیون کارت جدید معافیت و پایان خدمت منقضی شده درباره آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان طرح پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی گفت: از ابتدای اجرای این طرح ۵۳۰ تور کرمان هوایی هزار نفر برای پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی ثبت نام کردند که از این میان برای ۳۲۰ هزار نفر کارت معافیت صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین مشمولانی که خواستار اخذ معافیت تحصیلی هستند نیز نیاز به حضور فیزیکی نداشته و می‌توانند درخواست خود را در سامانه وظیفه عمومی ثبت کنند، که درخواست‌ آنها پس از پایش اولیه به دانشگاه‌ها ارسال شده و پس از تایید دانشگاه‌ها ترتیب اثر داده می‌شود.

فرمانده تور زمینی کرمان ناجا در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر برخورد نیروی انتظامی با سربازان غایب گفت: ما تاکید داریم تمام جوان‌ها برومند کشور در زمان مقرر و قانونی برای تعیین تکلیف خدمتی خود مراجعه کرده و دوره مقدس سربازی را سپری کنند ولی براساس قانون اگر در زمان مقرر به سازمان وظیفه عمومی مراجعه نکنند غایب محسوب شده و از برخی خدمات اجتماعی از جمله خروج از کشور، استخدام و… محروم می‌شوند که خوشبختانه در چارتر طرح پرداخت جریمه ریالی غیبت سربازی، تعداد زیادی ثبت‌نام کردند و برای تعیین تکلیف خدمتی خود اقدام کرده‌اند.

خبرگزاری تسنیم: سردار حسین اشتری در حاشیه همایش یک روزه مدیران و معاونین سازمان وظیفه عمومی اظهار داشت: در این همایش یک روزه آخرین برنامه‌ها و تدابیر ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح به اطلاع همکاران‌مان رسید و تاکید شد تا در راستای خدمت بهتر به سربازان وظیفه عمل کنیم.
اشتری قیمت تور خارجی ارزان در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص بخشودگی اضافه خدمت غیبت سربازان گفت: بنا به تدابیر رهبر معظم انقلاب، ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مشمولان غایب کشور؛ اگر تا ۲۲ بهمن ۹۶ نسبت به تعیین تکلیف خدمتی خود اقدام کنند، اضافه خدمت آنها بخشوده خواهد شد.


اخبار مرتبط

 • ۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت – طرح مذهبی
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک + – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + شاید به زودی در اینستاگرام بتوانید به غیر از افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید – دیجیاتو – طرح مذهبی
 • تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش + تکذیب خبر استیضاح وزیر آمورش و پرورش – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • حذف چربی‌های شکمی به روش طبیعی – طرح مذهبی
 • واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده گچساران + اعلام شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه – طرح مذهبی
 • دیر خوابیدن باعث پیری زودرس می‌شود – طرح مذهبی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *